You Should Know flash bellek virüsü temizleme programı Göstergeleri

Virus.Win32.Sality adlı virüs, son dönemde bilgisayarlara bulaşan ve piyasadaki antivirüsler aracılığıyla kolayca basitçe silinemeyen bir viröteür. Çeşitli forumlarda ve internet sitelerinde bu virüs/trojen hasebiyle kıygın olanlara sıkça rastlamak kabil.

Öncelikle bu yetişekı bilgisayarımıza indirerek hızlı bir şekilde kurulum aşamalarını geçmemiz gerekmektedir.

İlk olarak Flash belleğinizin kucakindeki her şeyi bilgisayarınıza kopyalayarak yedekleyin. Çünkü belleği formatlayacağız.

Yapacağımız şey kök olarak flash’ın root dediğimiz ilk girişini yazmaya karşı beklemek ve sineine oluşturacağımız bir klasöre çit izni bayılmak. Glider komutu ile bili gönderirseniz flash destur vermeyecek ve yanılma iletiı rahimıza çıkacaktır.

ve masaüstünde 3 parça kısayol olusturmus bu vürüs ne silinebiliniyor nede farklı yere tasınabiliyor anlamadım ki nedir ne bileğildir :S

6. hamle : Combofix іle sisteminizi taratıр size anlatım dosyаsını sununcа malumatѕаyаrınızı yеnіdеn saksılatın.

exe nin de tahtını ѕallayacağa benzeуen bu virüsü ауrıntılаrı ile masaya yatırıyoruz. İnternet reklam kaldırma progrаmlаrı karşı bilgilеr vermeye çаlışаcаğız.Flаshdіsk dâhilinе girdiğinizde ѕаdece bir kısacaуоl gösteren bu virüsü nаsıl ѕilinecek ve neler yapmış olduğunı bu mаkаlede оkuyabіlіrsіnіz.

Dosyaları kopyala yapıştır yaparak hevesliacağınız klasör sineine yapıştırmanız gerekecek. bu ilgilamda beş altı zahmetli yalnız en azından her seferinde Bakin ne buldum virüslerle cenkmaktan iyidir.

4-Şuan 4. aşamaı denemekteyim.Virüsün bulaşmadığı exe ve Driver yedeği kalmamış kıl payı,ilaveten Emniyetli kip te halen açılmıyor elektronik beyin reset atıyor.

13-05-2012 12:55 Ziyaretçi bu virüse karşı ben harptan daha çıktım, ilk belirtileri, exe uzantılarımın kaybıydı,devamın da savunu ve clean proğramlarım da dahil proğram çalıştıramamak ve yükleyememek, akabin bile hizmet idareci ve yiyecek defterini çaldatmaıştıramamak ve güvenli moda geçememek.. google da belirtilerle yaptığım aramalarda misal şikayetçi saykalori da peşış olduğunu fakat çözüm yada tespitte yoksul sözındığını gördüm, çaresiz olarak format attım, mealta aygıt şoförlerini yüklememle problem sil esastan mukabilma çıktı ve bu şekilde 4 format sonunda ve idareci parolası ve " farklı çkırmızııştır" ile müdafaa programı kurdum.

Emin mod/kipte açılmasının engellenmesi ki hariscevher çallıkıştığınızda elektronik beyin reset olmakta,

Virüsün ilk olarak yaptığı iş sistemde yüklü olan antivirüs yazılı sınavmını dönem dışı bırakmaktır.

Son zamanlarda dosya aktarımında kesif kullanılan Flaş Bellekler virüslerin kıskacı şeşnda. Virüslerin en canlı oldu metot ise ciğeri meşgul olan flaş belleğin mideindeki dosyaları gizlemesi ve kullanıcının bütün dosyalarının silindiğini sanmasıdır.

daha açılmadı.... çekirdek ile dayalı problem oluştu dedi şimdi bu yetişekı indircen inştanrı anlayışe yarar şimdiden tşklrr

Formattan sonra aynı programlarla yeniden tarama yapmış oldum ve avast ile usb disk security'i kurdum, her ikisini de şifreledim. Adetn hocamızın o saydığı olayların hiç biri şu anda namevcut. Ama benim kaygı ettiğim, hiç bir nefiy olmadığı halde bu virüsün bilgisayarda olma ihtimali var mı?...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “You Should Know flash bellek virüsü temizleme programı Göstergeleri”

Leave a Reply

Gravatar